KONTAKT

Animatorki dla dzieci: Praca w edukacji pozwoliła nam na zebranie bezcennego doświadczenia i wiedzy na temat potrzeb rozwojowych dziecka. Zapewnimy Państwu najlepszą opiekę, a przede wszystkim niezapomnianą zabawę podczas bali karnawałowych, komersów lub imprez urodzinowych.

Doświadczeni konferansjerzy: Nasi konferansjerzy to ludzie otwarci na nowe wyzwania. Pracujemy z najlepszymi aktorami scenicznymi, prezenterami telewizyjnymi, a także znanymi lektorami radiowymi. Dzięki konferansjerowi Państwa impreza upłynie w miłej atmosferze oraz według zaplanowanego scenariusza.

Obsługa muzyczna ślubów i uroczystości kościelnych: Posiadamy bazę zaufanych muzyków, dla których tworzenie klimatu uroczystości to nie tylko zawód, ale także powołanie. Do Państwa dyspozycji mamy skrzypków, trębaczy, wokalistki, dyrygentów, a także wykwalifikowanych organistów kościelnych.

Nagłośnienie i oświetlenie zabaw tanecznych: Współpracujemy z firmą nagłośnieniową NP Records, zapewniamy doskonałe brzmienie nawet w największych salach konferencyjnych oraz piękne oświetlenie sceniczne, które doskonale prezentuje się podczas imprez plenerowych.

Usługi foto-video: Aby utrwalić wyjątkowe chwile, potrzebujemy również ludzi dla których robienie zdjęć i filmowanie to prawdziwa pasja! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą naszych zaprzyjaźnionych firm. Są to m.in. sesje małżeńskie, teledyski, filmy z drona.  

 

 

Lubię Muzę - Agencja Artystyczna - Michał Głąb

NIP: 9691443844

Adres do korespondencji: ul. Waryńskiego 10/6
44-109 Gliwice

Nr konta bankowego: ING Bank Śląski 79 1050 1285 1000 0091 2902 4833

 

michal@lubiemuze.pl
Michał Głąb

bonia@lubiemuze.pl
Bonia Głąb

tel. +48 601 507 951

 

LUBISZ MUZĘ? ZADZWOŃ :)